Občasník Makovice

 • CEREBRUM

  e-Makovice (podzim 2010)

  CEREBRUM Vám přináší další číslo občasníku e-Makovice. Dočtete se zde o aktuálním dění v projektu mezinárodní spolupráce, co zajímavého přinesl Workshop o rehabilitaci kognitivních funkcí a mnoho dalších informací o dění v CEREBRU. Nechybí ani zajímavé články (nejen) pro odborníky a jako bonus rozhovor se zpěvačkou Lenkou Dusilovou. Občasník si můžete stáhnout zdarma ve formátu PDF, nebo požádat o jeho zaslání za 30 Kč. Přejeme příjemné čtení.

  více...

 • CEREBRUM

  e-Makovice (jaro 2010)

  „Je čím dál těžší odpovídat na otázky,“ napsala jsem si v zimě do deníku. Začal druhý rok v nemocničním prostředí. Je to těžko pochopitelné pro nás, natož pro ostatní, že se nic moc nemění.

  více...

 • CEREBRUM

  e-Makovice (zima 2009)

  Vážení čtenáři, přinášíme vám další číslo občasníku e-Makovice. V tomto vánočním čísle jsme pro vás spolu s informacemi o aktivitách CEREBRA opět připravili články nebo zajímavosti, které se nějakým způsobem dotýkají tematiky poraněni mozku.

  více...

 • CEREBRUM

  e-Makovice (podzim 2009)

  Milí čtenáři a čtenářky, Po delší odmlce Vám CEREBRUM - Sdružení osob po poranění mozku a jejich rodin přináší další číslo občasníku e-Makovice. Spolu s informacemi o našich aktivitách jsme pro Vás připravili články nebo zajímavosti, které se nějakým způsobem dotýkají tématiky poranění mozku. V občasníku by měli najít své jak osoby po poškození mozku, tak jejich rodiny, ale zároveň i odborníci věnující se této problematice.

  více...

 • CEREBRUM

  Občasník č. 2 (jaro 2008)

  Milí čtenáři a čtenářky, přinášíme vám jarní číslo občasníku sdružení Cerebrum2007.

  více...

 • CEREBRUM

  Občasník č. 1 (zima 2007)

  Prostřednictvím tohoto občasníku Vás chceme informovat nejen o činnosti a aktivitách sdružení, ale zejména o aktuálních tématech, které se týkají života po poranění mozku.

  více...


CEREBRUM - Sdružení osob se získaným poškozením mozku a jejich rodin, z.s.
Křižíkova 56/75A 186 00 Praha 8
Telefon: (+420) 226 807 048
E-mail:

vytvořeno www.netplanet.cz

CEREBRUM 2013

;