Přístroj ArmeoBoom v CEREBRU

CEREBRUM V CEREBRU máme k dispozici nový rehabilitační přístroj na pohybová cvičení horních končetin ArmeoBoom. ArmeoBoom je vhodný pro osoby po poranění mozku, CMP, atd. Tento přístroj je jediný svého druhu v České republice! Na terapie s tímto přístrojem je možno se hlásit od 1. října 2012. Další informace se dozvíte na telefonu 226 807 048 nebo emailem .

ArmeoBoom je přístroj určený konkrétně pro ambulance a domácí použití. V těchto prostředích představuje optimální terapeutické řešení pro pacienty s mírným až středním postižením hybnosti.
Stejně jako ostatní výrobky v koncepci terapie Armeo kombinuje přístroj ArmeoBoom samostatně řízená pohybová cvičení s umocněnou zpětnou vazbou, nástroji k hodnocení a řízeným softwarem Armeocontrol.
Výrobek vychází z výzkumných a vývojových aktivit prováděných pod vedením prof. H. van der Kooiji a dr. A. Stienena na University of Twente a Roessingh Research and Development v Enschede v Nizozemsku.

Podpora hmotnosti paže
ArmeoBoom má visutý závěsný systém s nízkou setrvačností, který umožňuje nastavit stupeň podpory hmotnosti paže a dovoluje pacientovi provádět s postiženou paží samostatně řízená volná pohybová cvičení ve velkém trojrozměrném pracovním rozsahu.

Graf zlepšení po tréninku s přístrojem ArmeoBoom


Tento přístroj jsme zakoupili za finanční podpory Nadačního fondu J&T, Nadačního fondu Avast, Konta Bariéry, Nadace Eli Lilly, Nadace ČEPS, PRE.

CEREBRUM - Sdružení osob se získaným poškozením mozku a jejich rodin, z.s.
Křižíkova 56/75A 186 00 Praha 8
Telefon: (+420) 226 807 048
E-mail:

vytvořeno www.netplanet.cz

CEREBRUM 2013

;